Havaalanı Transfer Gizlilik

Gizlilik?

Kişisel bilgiler başlığı altında havaalanitransferi.com'un yükümlülükleri konusunda bilgi verilmektedir. havaalanitransferi.com olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle, aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak, tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz.

Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti ve birbirinden güzel fırsatları sunmaktayız.

Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından havaalanitransferi.com sorumlu tutulamaz.

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Web sitemizi kullanarak, site aracılığı ile edinilebilen bilgilerinizin havaalanitransferi.com bağlantılı şirketler,ortaklar, acentalar ve yapılan işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tesbiti açısından dünyanın herhangi bir yerindeki havaalanitransferi.com'un işbirliği yaptığı şirketler tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Ad, soyad, kimlik belge numarası, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası,pasaport numarası,tabiyet gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.

Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:
  • Rezervasyon ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi
  • Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması
  • İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin biraraya getirilmesi.
  • Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması
  • Yukarıdaki maddelere yönelik amaçlar ile
  • Uygulamadaki yürütmelik, kural ve düzenlemelere uygun bir şekilde,
  • Belirtilmekte olan şart ve koşullar altında uygulandığı sürece,
  • havaalanitransferi.com'un hak, hukuk ve kar/kazancı ve/veya sitenin diğer kullanıcılarının hak, hukuk ve kar/kazancı gözetilerek veri üçüncü kişilere aktarılabilir.
  • Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır.

SSL'den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir.

Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır.

Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir.

We sayfamız geliştirilmesi devam ettiğinden dolayı veri kullanımı konusunda güncellemeler olabilir. Her türlü gelişme tarafınıza "Gizlilik" başlığı altında tekrar bildirilmektedir.

Hakkımzıda daha detaylı bilgi almak için tıklayın

İnanılmaz Fırsatlarla İnanılmaz Destinasyonlar