• Araç Tipi : Mercedes
 • Yolcu Sayısı : 12 Yolcu
 • Ulaşım : 3-4 Saat
 • Bagaj : Max 10 Bagaj
 • Yolculuk: Aynı Gün

aynı gün gidiş/dönüşte

%15
İndirim

Sürücülü/Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri

Yalova, Bursa, Sapanca Maşukiye için transferlerinizde sürücü hizmetlerimiz vardır. Kendi araçlarımız ile şoförlü araç hizmetlerimizden faydalanabilirsinz. Vip protokol ve seçim araçları ya da özel gün ve aktiviteleriniz için şoför hizmetlerimiz bulunmaktadır. Özel konser, etkinlik, tv dizi çekimi, özel günler için bu hizmetlerimziden faydalanabilirsiniz.

Özel VIP Vito Transfer, yüksek profilli bireylerin ve seçici gezginlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış birinci sınıf, özel bir ulaşım hizmetidir. Bu özel hizmet, en üst düzeyde konfor, gizlilik ve rahatlık sağlayan kesintisiz ve lüks bir seyahat deneyimi sunar. Üst düzey lüks araçlardan oluşan filosu ve yüksek eğitimli şoförlerden oluşan bir ekiple, Özel VIP Vito Transfer benzersiz bir hizmet ve sofistike seviye sunmak için çaba göstermektedir.

Özel VIP Vito Transfer'in en önemli özelliklerinden biri gizliliğe verilen önemdir. Hizmet, müşterileri için, özellikle de takdir yetkisine ve gizliliğe değer verenler için gizliliğin önemini kabul eder. Transfer için kullanılan tüm araçlar, gizliliği sağlamak ve müşterileri meraklı gözlerden korumak için renkli pencerelerle donatılmıştır. Buna ek olarak, şoförler sağduyulu olmak ve yolcularının gizliliğine saygı duymak için eğitilmiştir.

Ayrıca, Özel VIP Vito Transfer, yolculuğun her yönünün müşterilerin özel ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre uyarlanmasını sağlar. Rezervasyon anından son bırakma anına kadar, hizmet deneyimi kişiselleştirmek için yukarıda ve öteye gider. Bu, tercih edilen rotaları, tercih edilen sıcaklığı ve müziği ve ek istekleri veya özel gereksinimleri dikkate almayı içerir.

Özel VIP Vito Transfer için emniyet ve güvenlik her şeyden önemlidir. Araçlar, sorunsuz ve güvenli bir yolculuğu garanti etmek için düzenli bakım ve güvenlik kontrollerinden geçer. Hizmet ayrıca, savunma sürüş teknikleri konusunda bilgili olan ve yolcularının güvenliğini her şeyden önce önceliklendiren yüksek eğitimli ve profesyonel şoförler istihdam etmektedir.

Deneyimi daha da geliştirmek için, Özel VIP Vito Transfer uçakta çeşitli olanaklar ve hizmetler sunmaktadır. Müşteriler ücretsiz Wi-Fi, içeceklerin tadını çıkarabilir ve hatta yolculuk sırasında kendilerine eşlik edecek bir kişisel asistan veya tercüman ayarlama gibi ek hizmetler talep edebilirler.

Kullanılabilirlik açısından, Özel VIP Vito Transfer büyük şehirlerde ve havaalanlarında faaliyet göstererek müşterilerin hizmete rahat ve hızlı bir şekilde erişebilmelerini sağlar. Hizmet, herhangi bir seyahat programına veya son dakika değişikliklerine uyum sağlamak için günün her saati hizmetinizdedir.

Sonuç olarak, Özel VIP Vito Transfer lüks ulaşım hizmetlerinde çıtayı yükseltmektedir. Gizliliğe, olağanüstü kişiselleştirilmiş hizmete ve güvenliğe olan bağlılığına verdiği önemle, yüksek profilli bireyler ve seçici gezginler için gerçekten olağanüstü bir yolculuk sağlar. İster iş ister tatil amaçlı olsun, Private VIP Vito Transfer kalıcı bir izlenim bırakan kesintisiz ve sofistike bir seyahat deneyimi vaat ediyor.

Gidiş dönüş transferlerinizde %10 indirim fırsatı ve havale ile ödeme imkanı sunuyoruz. Osmangazi Köprüsü ve 3. köprü seçeneklerimiz de mevcuttur. Daha kısa sürede ulaşım seçeneği için bizi arayabilirsiniz.

Servislerimiz

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri

 • Noktadan noktaya transfer
 • Havaalanından transfer
 • Paylaşımsız size özel
 • Özel durumlar için günlük kiralama hizmetleri
 • Tüm otellere 7/24 ulaşım

Hizmetler

Özel VIP Vito Transfer

 • Yolda Duraklama
 • Covid-19 tedbirleri mevcut
 • GPS Takip
 • Güvenli ve konforlu yolculuk
 • Araç içi ikram

Sürücülü/Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri

Sürücülü/Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri

İnanılmaz Fırsatlarla İnanılmaz Destinasyonlar